11911. 426. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
8 000 HUF
22
0 HUF
Arany János (1817-1882) portréja. Litográfia, papír. Biedermeier stílusú, aranyozott, üvegezett keretben, paszpartuban, 18x14 cm (külső méret: 34x29 cm)
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk