Színes retró fali dísztál, mázas kerámia, jelzett, kis kopással, d: 21... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Szines-retro-fali-disztal-mazas-keramia-jelzett-kis-kopassal-d-21-cm~II2723520
2723520
11013
426
Art-ceramics
Beschreibung: Színes retró fali dísztál, mázas kerámia, jelzett, kis kopással, d: 21 cm
: karap_norbert