17601.
427. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
A mai otthon. Összeáll.: Maria Mathilde Mandl. Szerk.: Z. Tábori Piroska. Bp., [1928], Dante, 392+159+(1) p. + 8 t. (színes képtáblák.) Szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.