17511.
427. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
Benedek Elek: Oh, szép ifjúságom. A régi diákéletből. Bp., 1917., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Márton Ferenc rajzaival. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.