Buch des Lebens. Gedichte von Petőfi. Bp., Ludwig Aigner. Kiadói egész... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500026/Buch-des-Lebens-Gedichte-von-Petofi-Bp-Ludwig-Aigner-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-gerinc-se~II2733724
2733724
17390
427
Beschreibung: Buch des Lebens. Gedichte von Petőfi. Bp., Ludwig Aigner. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban / linen binding with faults
: karap_norbert