17392.
427. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Földes Géza: Porból lettünk. Két elbeszélés az ifjúság számára. Nagy Lázár rajzaival. A szerző, Földes Géza által DEDIKÁLT példány. "Gaal Mózes úrnak szíves barátsággal." Bp.,[1894.], Szerzői, (Markovits-Garai-ny.), 141+3 p. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, kijáró lapokkal.