17431.
427. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Gaal Mózes: Ezeréves multunkból. Történetek, jellemképek és rajzok. III./V. füzet. Gaál Mózes történeti elbeszélései. A Magyar Asszony ajándéka az ifjúság számára. Bp., 1933, (Révai-ny.), 43 p.+3 t.+48 p.+2 t. Juszkó Béla egészoldalas képeivel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, kissé sérült lapszélekkel.