17391.
427. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Gárdonyi Géza: Göre Gábor: A Kátsa. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos, hiányzó szennylappal.