17406.
427. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
Radványi Ervin: Hőst a föld alól is! Két szatírikus regény. A szerző, által Major Anna (1932-2021) dramaturg,a Szabó - család dramaturgja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1984., Móra. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal.