17623.
427. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
[Sibelka Perleberg Artúr] Tempefői: Nem vagyok Columbus. Bp., 1942, Dr. Vajna és Bokor, 301+(2) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.