17317.
427. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
7,43 EUR, 8,00 USD
Székely népballadák. ÖsszeállÃtotta és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György fametszeteivel. Bp.,1935., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 311+1 p. ElsÅ‘ kiadás. Kiadói kopott aranyozott félbÅ‘r-kötés. Számozatlan példány.