16810.
427. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Jan Assmann: A kulturális emlékezet. Írás, emlékezés és politikai identitás a korai magaskultúrákban. Ford.: Hides Zoltán. Bp., 1992., Atlantisz. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.