16642.
427. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
8 000 HUF
11
cca 1930-1940 Építészeti enciklopédia. Andreetti Károly műépítész, orsz. gyűl. képv., főiskolai tanár úr előadásai nyomán jegyezte: Burián László II. évf. művész növ. Kézirat, számos építészeti ceruza- és tollrajzzal, 57 p. Aranyozott félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval.