Bücher: Judaica Zahl der Lose: 20
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2604340
17220
427
Books: Judaica
2728422
17221
427
Books: Judaica
Mónus Áron: Összeesküvés: A Nietzschei Birodalom. A szabadkőműves bűnszövetkezet. Isle of Man,1994, Interseas Editions. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással. 2735625
17222
427
Books: Judaica
Cion bölcseinek jegyzőkönyvei. Bp., 1999, Magánkiadás. II. kiadás. Kiadói papírkötés. 2698985
17223
427
Books: Judaica
Holocaust emlékkönyv a vidéki zsidóság deportálásának 50. évfordulója alkalmából. Szerk.: Králl Csaba. Bp., 1994, TEDISZ. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Magyarországi zsinagógák. Szerk.: Gerő László. Bp., 1989, Műszaki Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. 2694158
17224
427
Books: Judaica
Leonid Teplinsky: Tel Aviv fails in Africa. Moscow 1975. Novosti. KIadói papírkötésben 78p.
2357662
17225
427
Books: Judaica
Szabó Róbert: A kommunista párt és a zsidóság (1945-1956). Borsányi György előszavával. Bp., 1995, Windsor. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2498190
17226
427
Books: Judaica
2515769
17227
427
Books: Judaica
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF