17138.
427. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 000 HUF
Magyar Bábakönyv a bábai hivatás gyakorlásáról. Bp., 1929., M. Kir. Állami Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón apró kopásnyomokkal, más könyvből származó, terhes nőt ábrázoló sérült ábrával.