17142.
427. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Schule der Pharmazie in 5 Bänden. Band I.: Praktischer Teil. Bearbeitet von Dr. E. Mylius. Berlin, 1910, Julius Springer, VIII+250+(2) p. Negyedik kiadás. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borÃtón kisebb kopásnyomokkal.