15613.
427. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
600 HUF
1,62 EUR, 1,76 USD
Kukely Mihály: Buzánszky Viktóriája - győzelme. Bp., 1991, Viktória Ügynökség. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.