1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Illés Árpád (1908-1980): Angyal (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzett. Számozott: 2/100. Lap alján Illés Árpád autográf ajándékozási soraival. Lapszéli apró sérülésekkel 15x6 cm