Jurcsák László: Merengő 1988. Tus, papír. Jelzett. Üvegezett alumínium... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jurcsak-Laszlo-Merengo-1988-Tus-papir-Jelzett-Uvegezett-aluminium-keretben-18-3x13-cm~II2704048
2704048
10210
427
Beschreibung: Jurcsák László: Merengő 1988. Tus, papír. Jelzett. Üvegezett alumínium keretben, 18,3x13 cm
: pk