10630.
427. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Hajdú jelzéssel: Szélmalom. Olaj, vászon. Sérült! 35x23,5cm