10600.
427. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Röhringer (?) jelzéssel: Színes virágok, 1928. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 22×15 cm