10601.
427. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Röhringer (?) jelzéssel: Virágok, 1928. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 22×15 cm