10950.
427. Gelaufene Fernauktion
Stich
4 800 HUF
Charles Auguste Guillaume Steuben (1788-1856) festménye után, Huot litográfiája: Grigorij Stroganov (Strogonoff) orosz államférfi portréja. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben. 40x33 cm / Portrait of Grigori Stroganow (Strogonoff), russian statesman. Lithograph on paper, signed on the lithtograph. Framed.