10940.
427. Gelaufene Fernauktion
Stich
900 HUF
2,39 EUR, 2,57 USD
Gerolamo Marzari portréja. Litográfia, papír. Foltos, kissé sérült (törésnyomokkal). Lapméret: 39×28,5 cm