2 400 HUF
6,37 EUR, 6,86 USD
1917 Közhasznu Zsebnaptár mindenki számára az 1917-ik évre. Hasznos tudnivalókkal és jegyzéknaplóval. Harminchatodik évfolyam. Bp., 1916., Pallas. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, melléklet és ceruza nélkül, de a kopásnyomokat leszámítva jó állapotban.