2 400 HUF
6,37 EUR, 6,86 USD
2 db fém olló, észak-koreai (D.P.R.K.) gyártmányú szabóolló + kisebb jelzett acél olló, kopásnyomokkal, h: 22,5 cm és 15,5 cm