12249. 427. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 000 HUF
0 HUF
Régi iskolai vagy levente sapka, sötétkék szövet, jelvény nélkül, belül címkével jelzett (Wacha János, Budapest), XX. sz. első fele, 26x10,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk