12858.
427. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
3 000 HUF
2017 The White House Historical Association Christmas Ornament, Commemorating President Franklin D. Roosevelt / A Fehér Ház éves karácsonyi dísze, Franklin D. Roosevelt amerikai elnök (1933-1945) emlékére. Aranyozott fém dísz akasztóval, újszerű állapotban, kísérőfüzettel, eredeti dobozában. (A doboz kissé sérült, ragasztott). 8x6,5 cm