14988. 427. Gelaufene Fernauktion Plakat
5 000 HUF
0 HUF
Ernyei Sándor (1924-2000): A kőszívű ember fiai. Filmplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, feltekerve, sérült, 83x57 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert