11809.
427. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
10 000 HUF
Jelzés nélkül: Szűz Mária. Francia emlék, talapzatán N de D áttört motívum. Notre de Dame. Patinázott fém. Kopott patinával és aranyozással, Párizs, 1900 körül, m: 25,5 cm