11827. 427. Gelaufene Fernauktion Skulpturen, Statuetten, Plaketten
6 000 HUF
0 HUF
Olaszország: Wittelsbach Erzsébet magyar királyné büsztje. Porított márvány, etikettel jelzett, kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras