30928.
427. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Miletics Katalin Janka (1942-) 1983. "Az Iskoláért / Emlékül a 36. sz. Bokányi Dezső Ipari Szakmunkásképző Iskola átépítésében kifejtett tevékenységéért" kétoldalas öntött Br emlékplakett dísztokban (90mm) T:2 a tok kissé sérült