Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2677182
11490
427
2677298
11491
427
2 db kis méretű kínai díszváza sárkányos díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással, gyári hibákkal, kopásnyomokkal, m: 8,5 cm 2690612
11492
427
Johann Christoph Friedrich Schiller porcelán büszt, fehér és bisquit, jelzett, minimális gyártási repedés, m: 16,5 cm 2598532
11493
427
8500
Szlovén UNION sörgyári jubileumi sörös kupa, porcelán, ón fedővel, jelzett: Rastal. 1994. Körbe felirat, ,,130 éves a Szlovén sörszövetség * 400 éves a ljubljanai sörgyártás. M:24cm
2598530
11494
427
8500
Gerzit német söröskorsó, steinzeug, ón fedél, tetején mozdony relief, jelzett, oldalán kocsma jelenet, kopásnyomokkal, m:16cm
2598528
11495
427
4800
Német kis méretű sörös korsó, 19. sz második fele, steinzeug, 1/8 L, ón fedővel, oldalán felirat: Trinke klar, Rede Wahr / Világos ivás, igaz beszéd. Fedele javított, m:13cm
2598525
11496
427
4800
Marzi & Remy sörös korsó, falu jelenettel, matricás steinzeug, fém tetővel (250 éves sörhagyomány), hibátlan, jelzett, m:18,5cm
2724424
11497
427
Gustav Klimt két személyes mokkás készlet díszdobozban. Matricás, jelzett, hibátlan 2611100
11498
427
Schedel Bavaria porcelán söröskorsó, jelzett, kopásnyomokkal, m:13cm
2611102
11499
427
Johannes 80 von der erlau sörös korsó, porcelán, jelzés nélkül, m:12,5cm
2725150
11500
427
2db antik fajansz tányér, jelzett, kopásnyomokkal, m: 18 cm 2725368
11501
427
Antik fajansz kancsó görög jelenetekkel, jelzés nélkül, mázrepedésekkel, kis kopásokkal, m: 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF