Kb. 115 db RÉGI történelmi magyar és külföldi város és motívum (újévi, karácsonyi és húsvéti üdvözlők) képeslap vegyes minőségben / Cca. 115 pre-1945 Hungarian and other town-view and motive (New Year, Christmas and Easter greeting) postcards in mixed quality
10 db RÉGI képeslap 5 lapon elrendezve, külföldi városok és katonai motívumok / 10 pre-1945 postcards arranged on 5 sheets, European towns and military motives
Kb. 130 db RÉGI történelmi magyar és külföldi város és motívum (újévi, karácsonyi és húsvéti üdvözlők) képeslap vegyes minőségben / Cca. 130 pre-1945 Hungarian and other town-view and motive (New Year, Christmas and Easter greeting) postcards in mixed quality
Közel 400 darabos régi külföldi képeslap gyűjtemény maradvány nyugat európai országokból megkímélt állapotú nagy albumban, hozzá 3 képeslap füzet, nagyon jó minőségű, főleg használatlan szép anyag!!!
Kb. 162 db RÉGI képeslap régi albumban, vegyes minőségben: sok litho, sorozatok, párok, szecessziós és Art Deco lapok (Bompard, Nanni), szignósak és szignótlanok, művészlapok, malmok, üdvözlők, városok, tájak, hölgyek, gyerekek, humor / Cca. 162 pre-1945 postcards in an old album, mixed quality: artist signed, lady, children, humour, town-views, Italian art postcards, Art Nouveau, mills, greetings