17434.
428. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Csáth Géza: Elfeledett álom. - - válogatott művei. Vál. és szerk., az utószót írta: Vargha Kálmán. Bp., 1987, Kozmosz. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.