17437.
428. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Edgar Wallace: A három igaz ember. Ford.: Zigány Árpád. Bp., én., Palladis. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.