17490.
428. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Huxley, Julian: Az európai "fajkérdés". Oxfordi füzetek világkérdésekről 5. sz. [Oxford], 1939, [Univ. Press], 35 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.