17494.
428. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Lakatos Vince: Hatrongyos. Bp.,[1944],Stádium. Kiadói félvászon kötésben, kissé sérült borítóval.