17436.
428. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Révész Béla: Ady Endre életéről, verseiről, jelleméről. Bp., Athenauem. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.