17394.
428. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 200 HUF
Verne Gyula: A jég-sphinx. Regény. ]Ford.: Gaal Mózes. Bp., én., Franklin.] Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó címlappal.