17396.
428. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 600 HUF
Verne Gyula: Az új hazában. Ford.: Zigány Árpád. Bp.,1901, Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított, kissé sérült gerinccel.