16693.
428. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Korniss Péter - Szabó Péter - Sisa József: Országház. / Parliament. Limited Edition. (Limitált kiadás). Bp., 2008, ReGift Ltd. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, DVD-melléklettel.