Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 102

Mirowsky, Alexius: Ein Volk Klagt An. Frankfurt-Main, 1930, H.L. Brönners Druckerei u. Verlag, 48 p. Német nyelven. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos, szétvált tűzéssel, néhány kijáró lappal. Ismertető és korrajz az 1920-as évek végének Magyarországáról (Trianon következményeinek fényében), egy német újságíró által leírva, ahogyan ő látta és tapasztalta.
15674.

Mirowsky, Alexius: Ein Volk Klagt An. Frankfurt-Main, 1930, H.L. Brönner's Druckerei u. Verlag, 48 p. Német nyelven. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos, szétvált tűzéssel, néhány kijáró lappal. Ismertető és korrajz az 1920-as évek végének Magyarországáról (Trianon következményeinek fényében), egy német újságíró által leírva, ahogyan ő látta és tapasztalta.

Rufpreis:
2 000 HUF
Honnan fenyegetik a békét? Bp., 1982., Zrínyi. Kiadó kopott papírkötés, hullámos lapokkal.
15675.

Rufpreis:
1 200 HUF
Ruffy Péter: Magyar ereklyék, magyar jelképek. Bp., 1988., Kossuth. Papírborítóval, jó állapotban.
15676.

Rufpreis:
800 HUF
A régi és az új Európa atlasza. Szerk.: Juhász Vilmos. Bp., é.n., Dante, 115+(1) p.+ 9 t. (2 kihajtható, 7 kétoldalas térkép). Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, helyenként foltos lapokkal.
15677.

Rufpreis:
1 600 HUF
Zilbauer György (szerk.): A magyarországi németek hozzájárulása a közös haza építéséhez. DEDIKÁLT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15678.

Rufpreis:
1 000 HUF
Gaal Mózes: Deák Ferenc élet- és jellemrajz. Bp.,é.n.,Franklin, 139+5 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
15679.

Rufpreis:
1 200 HUF
Masaryk, Tomás Garrigue: A világforradalom. 1914-1918. Ford.: Bába István. Vál., az utószót és a jegyzeteket írta: Szarka László. Bp., 1990, Európa, 513+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
15680.

Rufpreis:
1 000 HUF
15681.

Rufpreis:
1 000 HUF
Komjáthy Miklós - Makkai László: Világtörténelem. Nagy Károlytól a francia forradalomig. Ideiglenes Történelemtankönyv-sorozat III. köt. Bp., 1945., Szikra-ny., 244 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borító hiányzik.
15682.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kortárs képzőművészet. Válogatás a Ludwig Múzeum, Budapest és a Magyar Nemzeti Galéria gyűjteményéből. Bp.,1991, MNG-Ludwig Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés
15683.

Rufpreis:
1 000 HUF
15684.

Rufpreis:
1 000 HUF
15685.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF