Mirowsky, Alexius: Ein Volk Klagt An. Frankfurt-Main, 1930, H.L. Brönner's Druckerei u. Verlag, 48 p. Német nyelven. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos, szétvált tűzéssel, néhány kijáró lappal. Ismertető és korrajz az 1920-as évek végének Magyarországáról (Trianon következményeinek fényében), egy német újságíró által leírva, ahogyan ő látta és tapasztalta.
A régi és az új Európa atlasza. Szerk.: Juhász Vilmos. Bp., é.n., Dante, 115+(1) p.+ 9 t. (2 kihajtható, 7 kétoldalas térkép). Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, helyenként foltos lapokkal.
Komjáthy Miklós - Makkai László: Világtörténelem. Nagy Károlytól a francia forradalomig. Ideiglenes Történelemtankönyv-sorozat III. köt. Bp., 1945., Szikra-ny., 244 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borító hiányzik.
Kortárs képzőművészet. Válogatás a Ludwig Múzeum, Budapest és a Magyar Nemzeti Galéria gyűjteményéből. Bp.,1991, MNG-Ludwig Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés