Küzdelem, bukás, megtorlás. I-II. köt. Emlékiratok, naplók az 1848-49-es forradalom és szabadságharc végnapjairól. A kötet anyagát felkutatta, válogatta, szerkesztette, az előszót, a bevezetőket és a jegyzeteket írta: Tóth Gyula. Magyar Századok. Bp., 1978, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben, a gerincek kopottak, a 2. kötet foltos.
Bismarck, [Fürst Otto von]: Gedanken und Erinnerungen. Die drei Bände in einem Bande. [Egy kötetben]. Stuttgart-Berlin, 1928, J. G. Cotta, 751+(1) p. Német nyelven. Átkötött, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, felül aranyozott lapélekkel, a borítón és a gerincen kis sérülések, belül jó állapotban.
Imrédy Béla a vádlottak padján. Szerk., a bevezető tanulmányokat írta, az időrendi táblázatot és a szereplő személyek adattárát összeáll.: Sipos Péter. Párhuzamos Archívum. Bp., 1999, Osiris-Budapest Főváros Levéltára, 612+(4) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Dercsényi Balázs - Kaiser Ottó - Koppány Tibor: Magyar várak. Bp., 2000, Officina '96. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Ókori hitéleti és művészeti régiségek képgyüjteménye. Segédkönyv a történelem és irodalom szemléltető taníiásához. A középiskolás és hasonló foku fiu- és leányiskolák számára s magánhasználatra. Szerk Polgár György. 715 ábrával. Miskolcz, 1896. Lővy József, V+206 p. 26. oldaltól gazdag képanyaggal illusztrálva. Korabeli, sérült gerincű eglszvászon kötés