Lőwinger Sámuel: Hitlerizmus és bojkottmozgalom a XVI. század második... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/428/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1000010/Lowinger-Samuel-Hitlerizmus-es-bojkottmozgalom-a-XVI-szazad-masodik-feleben-Bp-1934-DEDI~II2745117
2745117
15658
428
Books: History
Beschreibung: Lőwinger Sámuel: Hitlerizmus és bojkottmozgalom a XVI. század második felében. Bp., 1934. DEDIKÁLT példány. Kiadói sérült papírborítóval.
: hsz