Tolnai: A világháború története 1914-1918. Diplomáciai okiratok, hivatalos jelentések, szemtanúk hiteles följegyzései és eredeti adatok nyomán. Átdolgozott második kiadás, I-X. kötet. Bp, [1928-1930], Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Számos fekete-fehér fotóval, térképpel. Aranyozott, festett kiadói félvászon kötésben, kopottas állapotban.
Dr. Csonkaréti Károly, Benczúr László: Haditengerészek és folyamőrök a Dunán. A Császári (és) Királyi Haditengerészet Dunaflottillájától a Magyar Királyi Honvéd Folyamerőkig (1870-1945). Bp., (1991), Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés
Tomsics Emőke: Háborúképek. Amatőrök és haditudósítók harctéri felvételei az első világháborúból. Bp., 2016, Magyar Nemzeti Múzeum-Kossuth Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Pataky Iván, Rozsos László, Sárhidai Gyula: Légi háború Magyarország felett. II. köt. Bp., 1992, Zrínyi Kiadó, 361+(2) p. Számos fekete-fehér fotóval. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.