,,A' Negyedik Részben foglaltatott Beszédeknek osztályja, és rövid summája. (Okt. Besz. IV. R.)" [XVIII. sz. eleji vallási, teológiai könyv, magyar nyelven]. H.n., (1707), ny.n., (10)+340+142 p. Korabeli viseltes félbőr-kötésben, hiányzó címlappal, sérült borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzésekkel.
[Zsivics Mátyás]: Matthiae Zsivics: De dogmatis orthodoxae religionis. Liber I. Pesthini (Pest), 1803, Typis Matthiae Trattner, 8 sztl. lev. + 690+2 p. Latin nyelven. Korabeli aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, a borítón kis sérülésekkel, kis lyukakkal, kissé foltos lapokkal.
Dr. Pfeiffer Miklós: A Domonkosrend magyar zárdáinak vázlatos története. Jegyzetekkel bővített különkiadás ,,A Szent Domonkos-Rend multjából és jelenéből" c. emlékkönyvből. Kassa, 1917, Szent Erzsébet-ny., 111 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, belül jó állapotban.
Assisi Szent Ferenc virágos kertje. (Fioretti). Ford.: Kaposy József. Bp., 1921, Genius, XXXIX+348 p. Oldalszámozáson belül 18 egészoldalas, fametszetű illusztrációval; a borító és az illusztrációk Végh Gusztáv munkái. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, helyenként sérült, foltos lapszélekkel, az utolsó lap (záródísz) hiányzik.
,,Kis Karátson Napján" [XVIII. századi, vallási témájú könyv, magyar nyelven]. H.n., é.n., ny.n., 428+(12) p. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, festett lapélekkel, címlap nélkül, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
Alzog János: A patrologia kézikönyve vagy a régibb keresztény irodalom története. Első rész. A harmadik átdolgozott és bővített kiadás nyomán fordította a csanádi növendék papság magyar gyakorló iskolája. Munkálatok. Kiadja a Csanádi Növendék Papság Magyar Gyakorló Iskolája. Tizenharmadik folyam. Temesvár, 1880, Csanádi Egyházmegye Könyvsajtóján, 8 sztl. lev. + 288 p. Csak I. kötet. Sérült, hiányo...