1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Tanquerey, [Adolphe]: Brevior synopsis theologiae dogmaticae. Parisiis-Tornaci-Romae, 1931, Typis Societatis Sancti Joannis Evang., 827 p. Latin nyelven. Egészvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval.