17243.
428. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Abraham, Rudolf: A modern szocializmus elmélete. Bp., 1934, Népszava. Kiadói félvászon- kötés, kissé kopottas állapotban.