17242.
428. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Kurucz Jenő: Struktur und Funktion der Intelligenz während der Weimarer Republik. Sozialforschung und Sozialordnung Band 3. Köln, 1967, Grote. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas kiadói papír védőborítóban. A szerző által Filipp Géza részére DEDIKÁLT példány.